NIE JESTEŚMY ANIOŁAMI, PRZEPRASZAMY WAS ZA WSZYSTKO

Utworzono dnia 09.02.2017

14 października w Szkole Podstawowej w Racimierzu, z okazji Dnia Edukacji Narodowej, aktorzy koła teatralnego zaprezentowali swoim nauczycielom oraz zaproszonym gościom kilka scen z życia szkoły.

Chociaż występ miał dużą dawkę humoru, to jednak pokazał jak ciężka i odpowiedzialna jest praca nauczyciela! Uczniowie sami przyznali, że nie są aniołami i często dają swoim belfrom „w kość”, ale to dlatego, żeby Ci się nie nudzili i mogli wykazać na polu wychowawczym. Ola Jaczewska, która zagrała schorowaną belferkę, na dodatek w trakcie awansu zawodowego, poruszyła serca wielu widzów. Bardzo sugestywny był też inny nauczyciel, którego perfekcyjnie zagrał Maciek Dąbrowski. Maciuś bardzo się w tym kółku „rozkręcił”. Na koniec uczniowie kl. czwartej, w słowach piosenki, przeprosili swoich nauczycieli i wychowawców i  zapewnili, że naprawdę ich kochają. Przedstawienie, dzięki świetnej grze wszystkich dzieci, bardzo się podobało. Aktorzy usłyszeli słowa uznania od Burmistrza Andrzeja Wyganowskiego oraz jego zastępczyni P. Rzymczyk, którzy, pomimo wielu obowiązków, zaszczycili nas swoją obecnością.

Opiekunki kola teatralnego, E. Mazur i J. Surma