Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Racimierzu

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO W SP RACIMIERZU

Utworzono dnia 09.02.2017

1 września 2014 roku, po wakacyjnej przerwie w Szkole Podstawowej w Racimierzu znów zadzwonił dzwonek i odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015. Na uroczystość tą przybyli zaproszeni goście: Burmistrz Stepnicy Andrzej Wyganowski oraz zastępca burmistrza Stanisława Rzymczyk.

Stawili się też wszyscy nauczyciele oraz uczniowie wraz z rodzicami. Pani Dyrektor Magdalena Ławicka powitała przybyłych gości oraz zapoznała z organizacją pracy szkoły na nowy rok szkolny. Do szkoły w Racimierzu uczęszczać będzie 118 uczniów, w tym 13 dojeżdżających. Zatrudniono 14 nauczycieli:

Joanna Surma – język polski,

Agnieszka Witkowska-Kobyłka – matematyka,

Magdalena Ławicka – historia, informatyka,

Beata Kulesza – przyroda,

Anna Wilk – język niemiecki,

Bogdan Nowak – wychowanie fizyczne,

Beata Bernacka – religia,

Elżbieta Mazur – klasa I,

Irena Tarnowska – klasa II,

Katarzyna Radzik – klasa III,

Jolanta Prüffer – klasa „0”,

Izabela Jackowska – język angielski,

Dorota Baczewska – logopeda,

Elżbieta Jóźwiak – pedagog szkolny.

            Inni pracownicy szkoły to: Izabela Paradzińska-Łużna – referent, Krystyna Mikraszewicz i Feliksa Kotłow – Panie z obsługi, oraz Rafał Wożniak – konserwator.

            Następnie głos zabrał Pan Burmistrz Andrzej Wyganowski. Poinformował zebranych, że pani Beata Kulesza zdała w sierpniu egzamin na nauczyciela mianowanego, czym zdobyła następny szczebel awansu zawodowego. Z tej okazji wręczył pani Beacie akt mianowania oraz bukiet kwiatów. Nauczycielka w obecności wszystkich zebranych złożyła ślubowanie.

            Pani Burmistrz Stanisława Rzymczyk powitała zebranych i życzyła wszystkim uczniom bardzo dobrych wyników  w nauce, a nauczycielom wiele cierpliwości i licznych sukcesów zawodowych.

            Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami i rodzicami rozeszli się do swoich klas, gdzie zapoznali się z planem lekcji. Po krótkim spotkaniu naładowani pozytywną energią uczniowie rozeszli się do swoich domów, aby w tym samym nastroju powrócić następnego dnia.   

 

 Katarzyna Radzik

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Imieniny