Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Racimierzu

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO W SP RACIMIERZU

Utworzono dnia 09.02.2017

1 września 2014 roku, po wakacyjnej przerwie w Szkole Podstawowej w Racimierzu znów zadzwonił dzwonek i odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015. Na uroczystość tą przybyli zaproszeni goście: Burmistrz Stepnicy Andrzej Wyganowski oraz zastępca burmistrza Stanisława Rzymczyk.

Stawili się też wszyscy nauczyciele oraz uczniowie wraz z rodzicami. Pani Dyrektor Magdalena Ławicka powitała przybyłych gości oraz zapoznała z organizacją pracy szkoły na nowy rok szkolny. Do szkoły w Racimierzu uczęszczać będzie 118 uczniów, w tym 13 dojeżdżających. Zatrudniono 14 nauczycieli:

Joanna Surma – język polski,

Agnieszka Witkowska-Kobyłka – matematyka,

Magdalena Ławicka – historia, informatyka,

Beata Kulesza – przyroda,

Anna Wilk – język niemiecki,

Bogdan Nowak – wychowanie fizyczne,

Beata Bernacka – religia,

Elżbieta Mazur – klasa I,

Irena Tarnowska – klasa II,

Katarzyna Radzik – klasa III,

Jolanta Prüffer – klasa „0”,

Izabela Jackowska – język angielski,

Dorota Baczewska – logopeda,

Elżbieta Jóźwiak – pedagog szkolny.

            Inni pracownicy szkoły to: Izabela Paradzińska-Łużna – referent, Krystyna Mikraszewicz i Feliksa Kotłow – Panie z obsługi, oraz Rafał Wożniak – konserwator.

            Następnie głos zabrał Pan Burmistrz Andrzej Wyganowski. Poinformował zebranych, że pani Beata Kulesza zdała w sierpniu egzamin na nauczyciela mianowanego, czym zdobyła następny szczebel awansu zawodowego. Z tej okazji wręczył pani Beacie akt mianowania oraz bukiet kwiatów. Nauczycielka w obecności wszystkich zebranych złożyła ślubowanie.

            Pani Burmistrz Stanisława Rzymczyk powitała zebranych i życzyła wszystkim uczniom bardzo dobrych wyników  w nauce, a nauczycielom wiele cierpliwości i licznych sukcesów zawodowych.

            Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami i rodzicami rozeszli się do swoich klas, gdzie zapoznali się z planem lekcji. Po krótkim spotkaniu naładowani pozytywną energią uczniowie rozeszli się do swoich domów, aby w tym samym nastroju powrócić następnego dnia.   

 

 Katarzyna Radzik

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Styczeń 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Imieniny