Trzymaj formę

Utworzono dnia 24.01.2020

Nasza Szkoła bierze udział w ogólnopolskiej akcji "Trzymaj Formę". Ogólnopolski Program Edukacyjny „Trzymaj Formę!" współorganizowany jest  przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Polską Federację Producentów Żywności Związek Pracodawców. Partnerami programu są: Agencja Rynku Rolnego oraz Instytut Medycyny Wsi im. W. Chodźki w Lublinie.

Patronami honorowymi programu są: Minister Edukacji Narodowej, Minister Zdrowia, Minister Sportu i Turystyki oraz Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a także Instytut Żywności i Żywienia, Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie oraz Federacja Konsumentów.
Trzymaj formę! To inicjatywa propagująca zdrowy styl życia o unikalnym, dwukierunkowym podejściu: propagującym zbilansowane odżywianie połączone z regularną aktywnością fizyczną.
W ramach działania w grudniu zrealizowany został projekt "Szkolne turnieje- żyj zdrowo na sportowo". W organizację zaangażowani byli uczniowie klasy VII ( zorganizowali dla całej szkoły turniej w zbijaka) i klasy VIII ( zorganizowali szkolny turniej w piłkę nożną). Turnieje cieszyły się dużym zainteresowaniem.
Piłka Nożna: Udział brały drużyny 5 osobowe, składy mieszane. I Miejsce zajęła drużyna klasy VIII, II Miejsce zajęła drużyna klasy VI, III Miejsce zajęła drużyna klasy V.
Zbijak: Udział brały drużyny 8 osobowe, składy mieszane. I Miejsce zajęła klasa VI, II Miejsce zajęła klasa VII, III Miejsce zajęła klasa V.

Gratulacje dla organizatorów. Brawo za zaangażowanie.

Trzymaj formę

Utworzono dnia 24.01.2020, 18:15