TURNIEJ MIKOŁAJKOWY

Utworzono dnia 10.12.2019

06.12.2019 r. uczniowie klas 0-III wzięli udział w Mikołajkowym Turnieju Sportowym pod hasłem ,,Mikołajkowe potyczki”.  Celem turnieju było nie tylko wprowadzenie dzieci w świąteczny nastrój, ale także promowanie zdrowego stylu życia
i aktywności ruchowej u dzieci poprzez wspólne zabawy, wyrabianie zasad ,,zdrowej” rywalizacji oraz upowszechnianie kultury fizycznej .

Organizatorka turnieju, pani Małgosia postarała się  o moc emocji, w związku z czym podczas imprezy wszystkim dopisywał znakomity humor. Dzieci świetnie poradziły  sobie
 z różnymi konkurencjami, m.in.: przeciskaniem się przez komin, zaprzęgiem Mikołaja, pakowaniem prezentów, biegiem  z bombką, wyścigiem pomocników św. Mikołaja,  skokiem w workach,  czy dekorowaniem choinki. Podczas turnieju dzieci super dopingowały swoim drużynom. Panowała wesoła atmosfera, a uczestnicy wykazali się niesamowitym duchem walki. Całej imprezie towarzyszyły świąteczne i mikołajkowe przeboje. Nie było przegranych, bo świetna, wspólna zabawa pozwoliła zintegrować wszystkie grupy.
 Po Mikołajkowym Turnieju przyszedł czas na wizytę Mikołaja, który wręczył wszystkim  uczestnikom wspaniałe prezenty. Wcześniej jednak  wysłuchał pięknej piosenki, którą przygotowały i zaśpiewały wszystkie dzieci.

Następnie, w klasach, wszyscy z zaciekawieniem oglądali upominki, które podarował dzieciom wspaniały gość. Dziękujemy mu za to i czekamy do następnego roku. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Małgorzata Trzeciak

Turniej Mikołajkowy