Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Racimierzu

Zmiany w planie zajęć szkolnych od 6 maja 2019

Utworzono dnia 02.05.2019

PLAN ZAJĘĆ W DNIU 6.05.2019 r. poniedziałek

nr lekcji

klasa VIII

klasa VII

klasa VI

klasa V

klasa IV

  1.  

----------------

----------------

-----------------

historia

---------------

  1.  

historia

-----------------

historia

przyroda (W.S)

  1.  

fizyka

czytelnicze

j. niemiecki

historia

  1.  

w – f

j. niemiecki

j. polski

historia

  1.  

j. polski (klasy łączone VIII+VI)

j. polski

j. polski (klasy łączone VIII+VI)

w – f

j. niemiecki

  1.  

w – f (klasy łączone VIII+VI)

godz. wych.

w – f (klasy łączone VIII+VI)

informatyka

zaj. czytelnicze

  1.  

informatyka

j. polski

kor-komp.

 

  1.  

 

kor. - komp

muzyka

 

 

DYŻURY: cała szkoła - W. Sitniczuk 715 – 730 , 815 – 1110 – N. Mazur, 1110 – 1505 – M. Trzeciak

podwórko – 815 – 1110 J. Nowak, 1110 – 1315 K. Radzik,

 

PLAN ZAJĘĆ W DNIU 7.05.2019 r. wtorek

nr lekcji

klasa VIII

klasa VII

klasa VI

klasa V

klasa IV

  1.  

j. angielski

----------------------

------------------

j. niemiecki

  1.  

j. niemiecki

----------------------

------------------

j. polski

  1.  

biologia

religia

w – f

j. polski

  1.  

j. polski (klasy łączone VIII+VI)

historia

j. polski (klasy łączone VIII+VI)

biologia

w – f

  1.  

w – f

j. niemiecki

j. polski

historia

  1.  

chemia

w – f

historia

religia

  1.  

WOS

j. polski

 

matematyka (KR)

 

  1.  

religia(klasy łączone VIII+V)

zespół wyr. j.p.

 

religia (klasy łączone VIII+V)

 

  • Na 7 godzinie K. Radzik w klasie V, a B. Bernacka w świetlicy

 

DYŻURY: cała szkoła – 715 – 715 – P. Dzedzej, 815 – 1110 A. Kaleczyc, 1110- 1505 – B. Bernacka,

podwórko – 815 – 1110 J. Nowak, 1110 – 1220 M. Trzeciak, 1305 – 1410 A. Makowska

 

PLAN ZAJĘĆ W DNIU 8.05.2019 r. środa

nr lekcji

klasa VIII

klasa VII

klasa VI

klasa V

klasa IV

  1.  

----------------

----------------

---------------------

------------------

--------------

  1.  

---------------

---------------

j. polski

-----------------

religia

  1.  

---------------

religia

j. polski

-----------------

w – f

  1.  

j. niemiecki

historia

j. polski

technika (W.S)

  1.  

fizyka

w – f

j. polski

muzyka

  1.  

w – f

religia

technika (W.S)

j. polski

  1.  

fizyka

j. niemiecki

religia

 

  1.  

j. angielski

-----------------

-----------------

 

  1.  

 

DYŻURY: cała szkoła - 715 – 1110 K. Radzik, 1110 – 1505 – A. Wilk podwórko – 815 – 1110 J. Nowak, 1110 – 1410 W. Sitniczuk ,

 

PLAN ZAJĘĆ W DNIU 9.05.2019 r. czwartek

nr lekcji

klasa VIII

klasa VII

klasa VI

klasa V

klasa IV

  1.  

religia

biologia

-------------------

 

------------------

  1.  

j. niemiecki

------------------

 

j. polski

  1.  

chemia

------------------

 

j. niemiecki

  1.  

w – f

j. niemiecki

j. polski

przyroda (A.M)

  1.  

j. polski (klasy łączone VIII+VI)

chemia

j. polski (klasy łączone VIII+VI)

w – f

godz. wych.

  1.  

WOS

j. polski

j. polski

historia (E.M)

w – f

  1.  

ed. bezp.

muzyka

 

 

historia (E.M)

  1.  

 

j. angielski

 

 

kor – komp.

  1.  

korekcyjno – kompensacyjne

  • K. Radzik na 6 i 7 lekcji – świetlica, E. Mazur na 8 i 9 lekcji – świetlica

DYŻURY: cała szkoła - 715 – 1110 – E. Mazur, 1110 – 1410 – A. Makowska

podwórko – 815 – 1110 J. Nowak, 1110 – 1315 N. Mazur,

 

PLAN ZAJĘĆ W DNIU 10.05.2019 r. piątek

nr lekcji

klasa VIII

klasa VII

klasa VI

klasa V

klasa IV

  1.  

 

 

historia

--------------------

kor - komp.

  1.  

 

 

j. polski

informatyka

matematyka (K.R)

  1.  

 

 

j. polski

w – f

informatyka

  1.  

historia

 

j. niemiecki

j. polski

w – f

  1.  

w – f

w – f (E.M)

j. polski

j. niemiecki

  1.  

j. niemiecki

matematyka (E.M)

j. niemiecki

j. polski

  1.  

wyr. j.p.

j. polski

kor – komp.

 

 

  1.  

 

religia

 

KODOWANIE

 

  1.  

korekcyjno – kompensacyjne

 

  • K. Radzik – świetlica 730 – 910

DYŻURY: cała szkoła - 715 – 730 E. Mazur, 815 – 1110 – A. Wilk, 1110 – 1410 – J. Surma

podwórko – 815 – 1110 J. Nowak, 1110 – 1505 J. Walczak ,

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Maj 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny