Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Racimierzu

Plan lekcji

 

 

GODZ

VIII

VII

VI

V

IV

PONIEDZIAŁEK

  1.  

7.30 – 8.15

----------

---------

---------

HISTORIA   6

--------------

  1.  

8.25 – 9.10

J. NIEMIECKI   8

FIZYKA   9

---------

J. POLSKI   6

MATEMAT   7

  1.  

9.20 – 10.05

FIZYKA   9

J.POLSKI   8

czyt.

MATEMAT   6

PRZYRODA   7

  1.  

10.15 – 11.00

J. POLSKI   9

J. POLSKI   8

W – F

J. NIEMIECKI   6

PLASTYKA   7

  1.  

11.20 – 12.05

MATEMAT   9

HISTORIA   8

J. POLSKI   6

W – F

HISTORIA   7

  1.  

12.20 – 13.05

HISTORIA   9

G. WYCH.   7

J. POLSKI   6

INFORM.   8

wyr mat

  1.  

13.15 – 14.00

INFORM.   8

W – F

MATEMAT.   6

korekc.-komp.

 

  1.  

14.10 – 14.55

korekc.-komp.

INFORM.   8

MUZYKA   6

 

 

  1.  

15.05 – 15.50

 

korekc.-komp.

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

WTOREK

  1.  

7.30 – 8.15

--------------

J. ANG.   9

------------

-------------

J. NIEMIECKI   7

  1.  

8.25 – 9.10

J. NIEM.   9

MATEMAT.   6

------------

-------------

J. POLSKI   7

  1.  

9.20 – 10.05

RELIGIA   8

BIOLOGIA   9

MATEMAT.   6

W – F

J. POLSKI   7

  1.  

10.15 – 11.00

J. POLSKI   9

HISTORIA   8

J. NIEMIECKI   7

BIOLOGIA   6

W – F

  1.  

11.20 – 12.05

BIOLOGIA   9

W – F

RELIGIA   7

HISTORIA   6

MATEMAT.   8

  1.  

12.20 – 13.05

CHEMIA   9

J. POLSKI    8

W – F

J. POLSKI   6

RELIGIA   7

  1.  

13.15 – 14.00

W –F

CHEMIA   9

PRZYRODA   7

MATEMAT.   6

 

  1.  

14.10 – 14.55

WOS   9

zesp. wyr. j. p.

INFORM.   8

RELIGIA   6

 

  1.  

15.05 – 15.50

J. ANG.   9

rewalidacja

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

ŚRODA

  1.  

7.30 – 8.15

------------

-------------

--------------

-------------

--------------

  1.  

8.25 – 9.10

koło red.

GEOGRAF.   9

HISTORIA   8

MATEMAT.   6

RELIGIA   7

  1.  

9.20 – 10.05

J. POLSKI   9

RELIGIA  7

MATEMAT.   8

GEOGRAF.   6

W – F

  1.  

10.15 – 11.00

FIZYKA   9

J. NIEMIECKI   8

J. POLSKI    6

W – F    

MATEMAT.   7

  1.  

11.20 – 12.05

MATEMAT   8

PLASTYKA    9

W – F

J. POLSKI   6

MUZYKA   7

  1.  

12.20 – 13.05

W – F    

MATEMAT.   9

RELIGIA   7

TECHNIKA   6

J. POLSKI    8

  1.  

13.15 – 14.00

GEOGR.   9

FIZYKA

J. NIEM.

RELIGIA   6

 

  1.  

14.10 – 14.55

J. ANG   9

W – F

G. WYCH.

wyr. matem

 

  1.  

15.05 – 15.50

 

 

 

 

 

 

10.

           

CZWARTEK

  1.  

7.30 – 8.15

RELIGIA   9

BIOLOGIA    6

PRZYRODA    7

--------------

-------------

  1.  

8.25 – 9.10

MATEMAT. 9

J. NIEMIECKI   8

PLASTYKA    6

-------------

J. POLSKI    7

  1.  

9.20 – 10.05

CHEMIA   9

MATEMAT.   6

TECHNIKA   7

czyt.

J. NIEMIECKI   8

  1.  

10.15 – 11.00

W – F

CHEMIA    9

J. POLSKI   8

J. NIEMIECKI   6

TECHNIKA   7

  1.  

11.20 – 12.05

WOS   8

W – F

MATEMAT.   9 

J. POLSKI   6

PRZYRODA   7

  1.  

12.20 – 13.05

J. POLSKI

J. POLSKI

J. NIEMIECKI   7

MATEMAT.   6

W – F

  1.  

13.15 – 14.00

ED. BEZP.   8

MUZYKA    9

korekc.-komp.

G. WYCH.   6

J. NIEMIECKI   7

  1.  

14.10 – 14.55

 

J. ANG.   9

 

MUZYKA   6

korekc.-komp.

  1.  

15.05 – 15.50

 

korekcyjno-kompensacyjne

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

PIĄTEK

  1.  

7.30 – 8.15

J. NIEMIECKI  9

-------------

HISTORIA   6

------------

korekcyjno-komp.

  1.  

8.25 – 9.10

HISTORIA    9

-------------

MATEMAT.   6

INFORM.   8

J. POLSKI   7

  1.  

9.20 – 10.05

MATEMAT.   9

------------

J. POLSKI  6

W – F

INFORM.    8

  1.  

10.15 – 11.00

G. WYCH.   9

J. NIEMIECKI św

J. POLSKI    7

PLASTYKA   6

W – F

  1.  

11.20 – 12.05

W – F

MATEMAT.   9

PRZYRODA   7

J. POLSKI   6

J. NIEMIECKI św

  1.  

12.20 – 13.05

J. POLSKI   9

GEOGRAFIA   8

W – F

J. NIEM.   6

MATEMAT.   7

  1.  

13.15 – 14.00

wyr. j. p.   9

J. POLSKI   7

   ------------------

WDŻ   6

KODOWANIE

  1.  

14.10 – 14.55

WDŻ   9

RELIGIA   7

korekc.-komp.

KODOWANIE

 

  1.  

15.05 – 15.50

 

WDŻ   7

 

 

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GODZ

III

II

I

 

ODDZIAŁ PRZEDSZK.

uwagi

ŚW

PONIEDZIAŁEK

  1.  

7.30 – 8.15

----------

ZDZG

----------

 

 

 

8.00 – 13.00

 

9.30 – 10.00 – język niemiecki

 

KR – 7.15

  1.  

8.25 – 9.10

W – F

N

----------

 

KR – 8.15

  1.  

9.20 – 10.05

N

N

N

 

 

  1.  

10.15 – 11.00

N

N

N

 

 

  1.  

11.20 – 12.05

N

GDD

N

 

 

  1.  

12.20 – 13.05

 

J. NIEM.

W – F

 

EM – 12.20

  1.  

13.15 – 14.00

 

 

J. NIEM.

 

EM

  1.  

14.10 – 14.55

 

 

 

 

EM

  1.  

15.05 – 15.50

 

 

 

 

EM – 15.50

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

 

WTOREK

  1.  

7.30 – 8.15

RELIGIA

W – F

-----------

 

 

 

8.00 – 13.30

 

 

10.30 – 11.00 - religia

 

KR – 7.15

  1.  

8.25 – 9.10

RELIGIA

N

RELIGIA

J. ANG -proj

KR – 9.15

  1.  

9.20 – 10.05

N

N

N

 

 

  1.  

10.15 – 11.00

N

N

N

 

 

  1.  

11.20 – 12.05

N

N

N

 

 

  1.  

12.20 – 13.05

 

 

 

 

KR – 12,20

  1.  

13.15 – 14.00

 

 

 

 

KR

  1.  

14.10 – 14.55

 

 

 

 

KR

  1.  

15.05 – 15.50

 

 

 

 

KR – 15.50

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

 

ŚRODA

  1.  

7.30 – 8.15

W – F

RELIGIA

W - F

 

 

8.00 – 13.30

 

10.15 – 11.15 - religia

 

EM 7.15 – 8.15

  1.  

8.25 – 9.10

N

W – F

N

 

 

  1.  

9.20 – 10.05

N

N

N

 

 

  1.  

10.15 – 11.00

N

N

N

 

 

  1.  

11.20 – 12.05

J. NIEM.

N

N

 

 

  1.  

12.20 – 13.05

 

 

J. NIEM.

 

EM – 12.20

  1.  

13.15 – 14.00

 

 

 

 

EM

  1.  

14.10 – 14.55

 

 

 

 

EM

  1.  

15.05 – 15.50

 

 

 

 

 

EM – 15.50

CZWARTEK

  1.  

7.30 – 8.15

----------

ZDZG

---------

 

 

KR 7.15 – 8.15

  1.  

8.25 – 9.10

W – F

N

N

 

 

 

  1.  

9.20 – 10.05

N

N

W – F

 

 

 

  1.  

10.15 – 11.00

N

N

N

 

 

 

  1.  

11.20 – 12.05

N

J. NIEM.

N

 

 

 

  1.  

12.20 – 13.05

N

 

 

 

 

BK – 12.20

  1.  

13.15 – 14.00

 

 

 

 

 

BK

  1.  

14.10 – 14.55

 

 

 

 

 

BK

  1.  

15.05 – 15.50

 

 

 

 

J. ANG - proj

 

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

 

PIĄTEK

  1.  

7.30 – 8.15

--------

ZDZG

----------

 

 

8.00 – 13.00

 

 

920 – 950 – język niemiecki

 

BK – 7.15

  1.  

8.25 – 9.10

.J. NIEM.

N

---------

 

BK

  1.  

9.20 – 10.05

N

N

N

 

BK – 10.15

  1.  

10.15 – 11.00

N

N

KODOWANIE

 

 

  1.  

11.20 – 12.05

N

KODOWANIE

N

 

 

  1.  

12.20 – 13.05

KODOWANIE

RELIGIA

N

 

 

  1.  

13.15 – 14.00

 

 

RELIGIA

 

KR – 13.15

  1.  

14.10 – 14.55

 

 

 

 

KR

  1.  

15.05 – 15.50

 

 

 

 

KR – 15.45

 

  1.  

 

 

 

 

 

 

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Lipiec 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Imieniny