Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Racimierzu

DZIĘKUJEMY WAM RODZICE!

Utworzono dnia 14.02.2017

10 czerwca uczniowie klasy drugiej gościli w szkole  swoich Rodziców.

Z okazji Dnia Matki oraz Dnia Ojca, podobnie jak w poprzednim roku, przygotowaliśmy TURNIEJ RODZINNY. Impreza składała się z trzech części – artystycznej, sportowej i rekreacyjnej. Frekwencja była imponująca! Przybyli prawie wszyscy Rodzice! Na początek dzieci wierszem i piosenką podziękowały Rodzicom za miłość i  trud, jaki wkładają w ich wychowanie. Wszyscy byli wzruszeni, zwłaszcza na zakończenie uroczystości, gdy dzieci zaśpiewały piosenkę Urszuli Sipińskiej „Cudownych rodziców mam”. Również i ja bardzo się wzruszyłam, ponieważ moi uczniowie podziękowali mi, swojej ,,szkolnej Mamie”  pięknym wierszem.
Po wręczeniu prezentów wszyscy przenieśliśmy się do sali gimnastycznej, gdzie odbyły się zawody sportowe ,,na wesoło”. Rywalizowały ze sobą dwie drużyny – Tatusiowie i Mamusie. Współzawodnictwo było na śmierć i życie! Niestety nie obyło się bez upadków, siniaków i kontuzji nogi u jednej z Mam! Również w trakcie przeciągania liny zdarzył się wypadek, bo ani Ojcowie ani Mamy nie chciały popuścić i ………. lina pękła! Niektórzy Rodzice upadli i długo nie mogli się podnieść. W zawodach zwyciężyli 1 punktem Ojcowie i otrzymali pamiątkowe dyplomy. Mamy nie były z tego powodu zadowolone, ale kawusia i ognisko z pieczoną kiełbaską poprawiły im humor. Po skończonej imprezie wszyscy byli zadowoleni, pomimo pamiątkowych siniaków i kontuzji. Muszę przyznać, że Rodzice moich uczniów bardzo mi zaimponowali. Nie sądziłam, że mają w sobie tyle siły i pozytywnej energii! Dziękuję trójce klasowej i wszystkim, którzy pomogli mi zorganizować Turniej Rodzinny.
Gdy jechałam rowerem na uroczystość dopadła mnie ulewa, nie tylko lało, ale i wiało! Schroniłam się w sklepie u p. Eli. Gdy tak stałam, ociekająca wodą, pomyślałam, że na pewno pogoda nie zepsuje mi uroczystości i nie będę się tym przejmowała! Tak też się stało, było super!


Wychowawca kl. 2 E. Mazu

DZIĘKUJEMY WAM RODZICE!

Utworzono dnia 14.02.2017, 11:55

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Październik 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Imieniny