ALE SIĘ DZIAŁO !

Utworzono dnia 17.03.2019

28 lutego w naszej szkole odbył się coroczny bal przebierańców dla uczniów klas I-III i przedszkolaków z zerówki. Sala gimnastyczna, w której odbywała się ta impreza, zapełniła się niesamowitymi postaciami z bajek i nie tylko. Poprzebierały się wszystkie dzieci, rodzice
i nauczyciele. Pani Kasia z klasy I nareszcie mogła wystąpić w stroju baletnicy, który pięknie podkreślał jej talię ,,osy”. Pani Małgosia wcieliła się w ,,czarny charakter”, czyli wiedźmę, co nie bardzo współgrało z jej pogodnym i miłym usposobieniem. Zdolności aktorskie zrobiły swoje i czarownica naprawdę siała postrach. Pani Ela z klasy II - bez najmniejszych oporów- ,,wbiła się” w strój Pipi Pończoszanki, który przygotowała dla niej pani Małgosia z klasy III. Na otwarcie balu przebierańcy odtańczyli Zumbę, którą oczywiście poprowadziła pani Kasia. Potem były liczne konkursy, w których dzieci i rodzice mogli zaprezentować swoje umiejętności oraz rysowanie na dłuuuugim papierze. W międzyczasie odbyła się też prezentacja klasowa kolorowych przebrań. Trudno było rozpoznać, kto krył się pod kostiumem. Wszyscy przebierańcy nagrodzeni zostali gromkimi brawami oraz słodyczami. Rodzice zadbali o to, żeby nie zabrakło słodkości, napojów i nagród dla wszystkich uczestników balu. Wszyscy doskonale bawili się dzięki dobrej muzyce z telefonu pani Małgosi, ale wzmocnionej głośnikami, które wypożyczyła nam pani J. Marszałek, instruktor Świetlicy Wiejskiej w Racimierzu.

Tegoroczny bal karnawałowy dla dzieci klas młodszych był bardzo udany, również dzięki naszym kochanym rodzicom.

Wychowawczynie klas 0- III

Bal 0-III

Utworzono dnia 17.03.2019, 09:19

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.